Головна > Про компанiю


公司办公楼.jpg


Індустріалізація проекти наших ультра-високої чистоти металевих матеріалів розташований в ланцюжку передній кінець передові виготовлення та хай тек індустрії, ми самостійно дослідження нового покоління ультра чисто металевих матеріалів, які розірвати технологічним Монополія західних країн, зустрітися з кращих науково-дослідних та високоякісне обладнання, що випускається внутрішніх потреб, які сильно підштовхнуть суміжних областях технічного прогресу та координацію розробок, стає важливим підтримка сприяння промислового оновлення та вдосконалення промисловості основний конкурентоспроможності.


Останнім часом через вакуумні дистиляції підготовки супер чистого металу, в основному використовувати дуги плавлення, електронний промінь плавлення, зона плавильний вогонь рафінування очищення технології вітчизняної, коли виробництво, внутрішній заводу зустріти всі види difficults, просто як малої потужності, висока cost.low ефективності та інші питання. так, у порівнянні з відомих іноземних брендів, у нас є слабким конкурентоспроможними силою.


Тепер наша компанія зустрітися терміново ринку, що базується на дослідженні та ing надвисокої чистоти виробництво металевих матеріалів у великомасштабних, вирішуючи технічних бар'єрів, тепер ми вивчаємо розширений ультра чисто металеві для очищення можливий технології та innovativly відкол через tranditional чистота, переробка технології difficults. Тепер 99.99995% ультра чистоти металевих матеріалів може призвести High-End виробництва у світі.