Високої чистоти мідь цільової

Високої чистоти мідні цільової зроблено в Китаї в дешевою ціною простий введення міді напилення цільової темпи зростання частки розрізнялися, залежно від мішені. Частинки виріс до 300 нм-5 мм, зазвичай мають одну з двох різних форм. Компактний частинки, це майже...

Послати повідомленнячат тепер

Високої чистоти мідні цільової зроблено в Китаї за дешевою ціною

Просто введення мідні напилення цільової

Темпи зростання частки розрізнялися, залежно від мішені. Частинки виріс до 300 нм-5 мм, зазвичай мають одну з двох різних форм. Компактний частинки, майже сферичної форми було вироблено шляхом напилення графіту, титан, вольфраму і нержавіюча сталь цілей, в той час як ниткоподібних формлений фрактал частинки складається, якщо напилення алюмінію, міді цілей.

СПЕЦИФІКАЦІЇ:

Назва товару

Мідь напилення цільової

Запас №

GX100

Склад

Cu

Діаметр

100 мм

Товщина

4 мм

Чистота

> 99,999%

Cassification високої чистоти мідні цільової

Мідь цільової мають площині і Ротарі цільової, літак мідні цільової є лист, круглі, квадратні і т. д. Поворотні мідної цільової є трубчастих, хоча вона є вище за допомогою співвідношення, важко процесу. Високої чистоти мідні необхідність бути екструзії, витягнув, вирівняні, тепло оброблених, оброблюваної та іншим обробка способів отримати готових виробів Ротарі цільової. Застосування міді мішені, belows: Dc діод напилення, три напилення полюс, чотири splash, РФ напилення цільової напилення, Іон промінь напилення, магнетрон напилення тощо, може бути, посріблені Світлоповертаюча плівка, провідна фільм, напівпровідників, конденсатор фільм, декоративні кіно, захисна плівка, інтегральних схем і LED, etc.Compared з іншими цільової низький мідні цільової ціни є першим вибором під зустрічі покриття функції.

Додатки

Deoxidizer з металургійний

Висока термостійкість матеріали

Як абразивні, Абразивний інструмент може бути використаний для таких як шліфувальні, whetstones, шліфувальні голову, пісок плитка д

Переваги

Корозійна стійкість, високою міцністю, високою твердістю

Чинити опір зносу швидкодію, чинити опір до шоку

Стабільна хімічних продуктивності, високу теплопровідність, стійкий до високих температур

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Q:How мати справу з частин, які отримали, коли вони зустрічаються, щоб бути в погана якість?

Відповідь: будь ласка Будьте впевнені, що всі наші продукти є QC повністю перевірено і приймаються з доповідь про інспекцію перед доставкою. Як правило, буде не без відповідності. У разі не відповідності і помилки, виявлені був викликаний нами, ми організуємо лагодити або зробити правих частин для вас. Ми є постачальником торгівлі забезпечення Алібаба, він буде надавати вам Макс захисту.

П: що таке на MOQ?

Відповідь: як правило, ми не встановили MOQ, але чим більше, тим дешевше. Крім того, ми з радістю зробити прототипу або зразок для клієнтів для забезпечення якості стандартного.

Запитання: який тип умови оплати приймаються?

A: для маленької порядку, 100% оплати T/T, перш ніж виробництво

Для великих порядку, 40% депозит, баланс може бути виплачена перед доставкою.

Питання: чи є деякі зразки забезпечується?

: Так, просто потрібно деякі зразка вартості, ми повернемося його назад, коли приступаємо до масового виробництва.

Q:IF ми не можемо знайти, що ми хочемо на вашому сайті, що ми повинні робити?

Відповідь: ви можете, напишіть нам описи та фотографії продукції ви повинні, ми перевіримо, якщо у нас є їх. Ми розробляємо нові пункти кожен місяць, і деякі з них не були завантажені на сайт в часі. Або ви можете надіслати нам зразок Експрес, ми розробимо цей елемент для купівлі навалом.


Hot Tags: Цільова високої чистоти міді, Китай, виробники, постачальники, фабрика, вартість, дешево
Супутні товари
Розслідування