ТЧХ

ТЧХ від професійних завод в Китаї за вигідними цінами ТЧХ продукт атрибут функцій з ТЧХ мідні вмісту понад 99.99995%. Containning тільки один частинки кристала. Висока точність. Високу електропровідність. Склеювання механічних strenbth це краще, ніж золото дроту. Передачі сигналу високу...

Послати повідомленнячат тепер

ТЧХ від професійних завод в Китаї за вигідними цінами

ТЧХ

Продукт атрибута

Параметрів

Значення параметрів

Температура плавлення

1083.4 ОС

Кипіння

2567 oC

Атомна вага

63.55

Щільність

8.96 gm/cc

Чистота

99.9995% ~99.99995%

Специфікація

як clients'requirement

Особливості OCC

Мідь вміст понад 99.99995%.

Containning тільки один частинки кристала.

Висока точність.

Високу електропровідність.

Склеювання механічних strenbth це краще, ніж золото дроту.

Продуктивність висока сигналу передачі.

Після склеювання продуктивність стабільний і надійний.

Перевага OCC

Кабелю за допомогою ТЧХ (Оно Continus лиття) міді мають очевидні звуковий перевагу над кабелями в порівнянні з ОФК. Насправді. Єдина відмінність між посилання і трансцендентного є самих матеріалів диригент. Ключові елементи, які визначають диригент продуктивність: чистоти матеріалу і області зерна межі. Зерна межі є місцем зустрічей між двома зерна або кристалів металу. Зерна межі схильні рассипьте і перешкоджати потік електронів і діяти як нелінійного опір протікання електричного струму. Ці зерна межі викликати однотипних дратує спотворень, як поточний перехід від strand strand. Менше межі, тим менш вплив на електричний сигнал як вона поширюється від одного кінця диригент на інший.

ТЧХ: За дуже високої чистоти (6N) оксид безкоштовно мідні (<8ppm) conductor="" with="" larger="" and="" linear="" crystal="" structure="" are="" introduced="" to="" cable="" usage.occ="" are="" produced="" through="" a="" vertical="" vacuum="" continue="" casting="" technique="" (occ)="" with="" a="" special="" design="" which="" can="" manufacture="" ultra-purified="" and="" very="" large="" linear="" crystal="" copper="" wire.moreover,="" the="" electric="" conductivity="" of="" 6n="" occ="" is=""  over="" icas="">

Упаковки і доставки

Розлив монокристальна:

Внутрішня упаковка: вакуумні упаковані, загорнуті з пінополістиролу.

Зовнішньому фасування: коробка/фанери.

Пересилка крупногабаритних:

Ми можемо надати вам методи переведення, все, що ви хочете.

-- За Експрес (DHL/Fedex/і т. д.)

-По повітрю в найближчий аеропорт

-- За моря в найближчий морський порт

-- За агент з поштових відправлень у продавців

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Для замовлення:

Ми в змозі запропонувати Користувальницькі мідний пруток, мідні частинок і катода Мідні пластини - Розкажіть вашим вимогам.  У більшості випадків це буде підлягати мінімальної кількості замовлення і в деяких випадках прийдуть на основі "кращий зусиль".

Для безперервного:

Якщо вам потрібен матеріал у безперервному довжини поінформуйте нас коли ви розміщуєте замовлення.  Якщо не вказано інше, ми залишаємо за собою право на постачання в більш ніж одну довжину

Для чистоти ультра чистої міді:

Для матеріалів, які описані в каталог, як високої чистоти, фактичні аналіз металеві домішок буде поставлятися безкоштовно.  Для інших елементів фактичні аналіз може постачатися разом і заряд буде зроблено для аналізу і для зразка, що використовується.

Якщо вам потрібен аналіз, розкажіть, будь ласка чи потребують аналізу металеві домішок тільки або металеві й газоподібне.  Аналіз, де необхідний відвантаження вашого замовлення може бути відкладено.

Для допусків:

Детальніше про наших стандартних допуски будь ласка, зверніться до розділу опис продукту.  У багатьох випадках допусків ближче доступні, але, може бути об'єктом додаткову плату.  Якщо у вас є якісь спеціальні вимоги, важливо, що ви розповісти нам під час замовлення.

Про компанiю

Хенань Guoxi Ultrapure нових матеріалів Co., ltd є великому масштабі &, відомий високотехнологічних підприємств, що володіють професійних productilon команди, що спеціалізуються на R&D і виробництво з різних ультра чистої міді продуктів. Наша компанія в основному запустити R&D, виробництво і продаж ультра-чистим цинком, мідь, Галію, нікель, кобальт, молібден, кадмій, Вольфрам та інші надвисокої чистоти металеві матеріалів. Він розташований в красиві середовищі промисловості агломерації зони baofeng округу, провінції Хенань. І вона охоплює область 160 акрів. Річне виробництво понад 1000 тонн.


Hot Tags: ТЧХ, Китай, виробники, постачальники, фабрика, вартість, дешево
Супутні товари
Розслідування