Одномісний кристал міді

Guoxi для виробництва одного кристал міді в Китаї в дешевій ціні просто введення для міді мідь монокристальна монокристальна успішно стрижня, 8 мм у діаметрі, виготовлено із використанням самостійно створюючи горизонтальні безперервного розливання обладнання. Приведено результати експериментального дослідження показали, що сингл...

Послати повідомленнячат тепер

Guoxi для виробництва одного кристал міді в Китаї за дешевою ціною

Просто введення для монокристальна мідні

Монокристальна мідні стрижня, 8 мм у діаметрі, успішно виготовлено із використанням самостійно створюючи горизонтальні безперервного розливання обладнання. Приведено результати експериментального дослідження показав, що монокристальна мідний пруток з дзеркальної поверхні можуть бути отримані за умови, що температура форми було 1373 ∼1473 K і лиття швидкості 20∼30mm/хв. Орієнтація кристалізації була [100] і кристалізації обличчя було (200). Змішаних кристалів (equiaxed і стовпчастих зерен) на поверхні стрижня сформувалися, коли цвіль температура була нижче, ніж температури плавлення (ТМ<1356k) in="" the="" solidification="" front="" and="" the="" traction="" rate="" increased.="" compared="" with="" those="" of="" unidirectionally="" solidified="" polycrystal="" copper="" rods,="" the="" tensile="" strength="" and="" the="" yield="" strength="" of="" the="" single="" crystal="" rod="" decreased="" by="" 8.="" 82%="" and="" 91.="" 62%,="" respectively,="" while="" the="" elongation="" and="" the="" reduction="" of="" cross-section="" area="" increased="" by="" 24.98%="" and="" 3.09%,="" respectively="">

Монокристальна мідні властивості:

CCSC технології і тільки один звернено мідні зерна, з надзвичайних продуктивність обробки і електричних характеристик. Існують три характеристики:

монокристальна мідні чистоти 99.9999%;

b опір від 8% до 13% нижче, ніж середня міді;

c. висока міцність, звичайні мідні поворот на колінах 16, тобто зламаний, монокристалічних міді можна реконструювати 116 кіл.

Якісні показники

Монокристальна мідні може усунути послаблення сигналу джерело створив в кристалічному інтерфейс тому володіти відмінними аудіо можливостями. З відмінною електричних і передачі потужності сигналу в поєднанні з належна виробнича пластичності (з подовження співвідношення збільшується більш ніж 2 рази), значні стрес втоми опору (з поверхні ставка скорочення збільшується більш ніж 4 рази) у той час як він як і раніше не страждає дефектів є підсумком кристал сегрегації, газ отвір, порожнини усадки і тиск рулон, крім того, це підвищує глянцевих і бездоганна якість поверхні.

a.png

Hot Tags: монокристальна мідь, Китай, виробники, постачальники, фабрика, прайс-, дешево
Супутні товари
Розслідування