Гранул цинку високої чистоти

Гранул цинку високої чистоти

Цинку високої чистоти пеллети параметр функції вміст цинку понад 99.9995% чистоти. Високої чистоти. сила світла кольорів. Організація закрити. Немає не шлаків. Безкоштовно Void Корозійна стійкість розчинити рівномірного перевагу добре calendering зносу опору корозійну стійкість...

Послати повідомленнячат тепер

Гранул цинку високої чистоти


Параметр

Параметр

Значення параметра

Symol

«ДТ»

Атомний номер

30

Атомна вага

65.39

Щільність

7.14 г/см2

Температура плавлення

419.5℃

Кипіння

907℃

Колір

сріблясто-сірий

Особливості

Цинку вмісту понад 99.9995% чистоти.

Високої чистоти.

сила світла кольорів.

Організація закрити.

Немає не шлаків.

Void безкоштовно

Корозійна стійкість

Розчинити єдину

Перевага

добре каландрування

стійкість до спрацьовування

Корозійна стійкість

анти-електромагнітні поля продуктивності

Зразок №

Оригінальний №

Al(w/%)

As(w/%)

Bi(w/%)

CD(w/%)

20 років

2017010502

<>

<>

<>

<>

CR(w/%)

Cu(w/%)

Fe(w/%)

MG(w/%)

<>

<>

<>

<>

Ni(w/%)

Pb(w/%)

SB(w/%)

SN(w/%)

<>

<>

<>

<>

Випробування основі

Al,as,Bi,CD,Cu,Fe,MG,PB.SB,SN:ICP-MS(QB-YQ-54-2012);
CR:ICP-MS(QB-YQ-53-2012); Ni:ICP-MS(QB-YQ-52-2012)

Застосування

Основні програми цинку включають:

Залізо і сталь

Металургія

Техніка

Електричні

Хімічна

Швацька і легка промисловість

Військових та медицини

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Q1. Де знаходиться ваш заводу?

A1: Наша компанія процесінговий центр розташований в Pingdingshan, провінції Хенань, Китай. Який також спеціалізується на рідкісних металів та спеціальних матеріалів і так далі. Ми можемо надати широкий спектр персоналізованих послуг відповідно до customers'needs. Q2. Як ви контролюєте якість?

A2: Перший крок, будь ласка контакт з нашого відділу продажів, говорили про деталі вантажу, якщо потрібні зразка, ми можемо надати зразка безкоштовно; Якщо зразок може досягати до вимога, клієнт може підписати контракт з нашою компанією; Перед їх транспортуванням клієнт може інспектувати навантаження вантажів і запечатати контейнера, ми також може прийняти інспекції третьої сторони (наприклад, SGS, BV тощо);

Q3. Які переваги вашої компанії?

A3: У нас багато професіоналів, технічного персоналу, більш конкурентоспроможними цінами і кращий сервіс залишкове землі, ніж інші безшовної свинцем продукт компанії.

Q4. Ви можете організувати вантаж?

A4: Впевнений, що ми можемо допомогти вам з відвантаження. Ми маємо експедитори, які співпрацюють з нами протягом багатьох років.

Q5. Як щодо час доставки?

A5: Він заснований на замовлення, через 5 днів відвантаження, ми будемо відправляти документи митне оформлення ви; Після отримання вантажу, будь ласка, дати зворотний зв'язок з нами.

Про компанiю

Наша компанія є високотехнологічне підприємство спеціалізується на виробництві високої чистоти металу, випаровування покриття матеріалів і напилення цілей. З високої якості продукції, професійні послуги та гарні ділової репутації. Guoxi отримав велике досягнення і виріс до бути дуже конкурентоспроможною постачальником у міжнародному та внутрішньому ринку.

В наші зобов'язання доставити світового класу обслуговування ми обіцяємо надати кращі якості продукції, відмінні клієнтів послуги, швидким і надійним поставки і розумними цінами. Загальна клієнтами задоволення є нашими послідовне переслідування. Ми вважаємо за краще робити бізнес, заробляючи довіру та визнання замовників.Hot Tags: гранул цинку високої чистоти, Китай, виробники, постачальники, фабрика, прайс-, дешево
Супутні товари
Розслідування