Латунь
- Sep 05, 2017 -

Латунь являє собою сплав з міді та цинку. Латунь, який зроблений з міді та цинку, називається звичайні латуні. Латунь часто використовується, щоб зробити клапани, труби водопровідні, кондиціонери та інші внутрішні і зовнішні машина підключення та радіатори.

Якщо він складається з більш ніж два види елементів різних сплавів називається спеціальні латуні. Сплави міді, що складається з свинець, олово, марганцю, нікель, заліза і кремнію. Спеціальні латунь називається спеціальні латуні, вона має високу міцність, великої твердості, сильного хімічну корозійною стійкістю. Механічні властивості розкрою процес є також видні. Латунь має сильний стирання опір. Безшовні мідні труби, яка звертається латунь, є висока якість, безалкогольні та стирання опору. Латунь безшовні труби можуть використовуватися для теплообмінників і конденсатори, низькотемпературні трубопроводів, підводний човен транспорту труби. Виготовлення аркуш, Газа, бар, труби, лиття частин, і т. д. Мідно-62% ~ 68%, пластикові сильний, стійкий до тиску обладнання для виробництва.

Відповідно до різних типів Сплав елементів, що містяться в латунь латуні поділяється на загальні латунь та спеціальні латуні. Тиск оброблюваних латунь називається деформованих латуні. Латунь з цинком як основний Додавання елементів мідного сплаву з гарний жовтий, загалом відомі як латуні. Два японські сплаву міді та цинку називається звичайні латуні або простий латуні. Більш ніж тризначну латунь називається спеціальні латуні або називається комплекс латуні. Латунь сплаву з цинком, нижче, ніж 36% складається з твердий розчин і має холодних робочих швидкодію, таких як латунь з 30% цинку використовується для створення оболонки корпусу, відомої як бомби