Характеристики магнієвого сплаву
- Sep 05, 2017 -

В практичних металу найлегший метал, частка магнію є близько 2/3 алюмінію, є залізо 1/4. Це найлегший метал в практичних металів високоміцні і дуже жорсткі.

Сфера застосування: магнієвого сплаву широко використовується в портативних обладнання та автомобільній промисловості для досягнення легкий.

Частка магнієвих сплавів важче, ніж пластик, але міцність і еластичність питома вага вище, ніж з пластмаси, так що у разі ж сили компоненти магнієвого сплаву частин може бути тонше і легше, ніж пластик. Крім того, оскільки магнієвих сплавів мають вищий особливої твердості ніж алюмінію і заліза, вони можуть зменшити вагу, алюміній або заліза компонентів без скорочення чисельності компонентів.

Сфери застосування: мобільний телефон, розмір РК-екран на ноутбук щорічно збільшує, та магнієвих сплавів використовуються в їх фігурна дужка кадру і назад оболонки.

Теплообмін: хоча магнієвого сплаву теплопровідність менш ніж алюмінієвого сплаву, але, ніж пластикові десятки разів рази вище, таким чином, магнієвого сплаву використовується в електротехнічних виробів, можна розподілу тепла внутрішньої за межами.

Область застосування: магнієвих сплавів використовуються на Покришки й радіаторами, які виробляють високотемпературного комп'ютерів і проекторів. Використання магнієвих сплавів на зовнішній корпус телебачення може бути зроблено без охолоджуючих отворів.