Мідь використання
- Sep 05, 2017 -

Мідь є дуже тісні відносини з людського кольорових металів, широко використовується в електричних, легка промисловість, техніки виготовлення, будівельної індустрії, національної оборонної промисловості та інших полів, в Китаї кольорових матеріалів у споживанні алюмінієві після.

Мідь у Електровимірювання, Електронна промисловість, найбільш широко використовуваних, найбільша кількість, припадає понад половина загального споживання. Використовується для різних кабелів і проводів, motors і трансформаторів як перемикачі та друкованих плат в механічних і транспорту транспортних засобів виробництва, використовуються при виготовленні промислова трубопровідна та аксесуари, обладнення, шафи Підшипники, формує , теплообмінники та насоси.

У хімічній промисловості широко використовується у виробництві вакуум, дистиляції горщик, пивоваріння горщик і так далі.

В оборонній промисловості для того, щоб виробляти маркери, артилерійських снарядів, зброю та інших частин кожна виробництво 3 млн раундів, з 13-14 тонни міді.

При будівництві, використаний для різних трубопроводів, трубопровідна арматура, декоративні пристроїв і так далі.