Металевий ванадій лист
- Sep 05, 2017 -

1. Високо чистота металевих таблеток ванадію, 4n-6n, сріблястий блиск, гранульовані пластівці, придатні для авіації, всесвіт атомної промисловості суперсплаву, а також розробка нових сплавів, компонентів електронних матеріалів, аналіз стандартних матеріалів випробувань.

2. Надзвичайно висока чистота порошок металу ванадію, різноманітні технічні характеристики, каталізаторні реактиви, порошкова металургія.

3. Висока чистота ванадієва фольга 5м --- 1мм, найкращий захисний матеріал.

4. Широко використовується в аерокосмічній, електронній, інформаційній, океанській, нових матеріалах та інших галузях

Таким чином, ванадій використовується як захисний матеріал для атомного реактора. У аерокосмічній та авіаційній промисловостях - ракети, ракети, снаряди та космічні кораблі для космічних кораблів, великі космічні апарати, конструктивні матеріали на космічному паромі, виробництво повітряних гальм та літаків, космічних апаратів, ракетних навігаційних компонентів, ракет, ракет, реактивних літаків, присадок до високоенергетичних палив . У металургійній промисловості застосовується алюмінієва добавка до легованої сталі, яка також використовується у виробництві вогнетривів та спеціального скла, інтегральних мікросхем, антен та ін.