Ефект міді на організм людини
- Sep 05, 2017 -

Мідь мідний введення є необхідним елементом сліду у організму людини, мідь широко поширене в біологічних тканин, більшість із яких є органічними комплекси, багато з них є металеві білків, які відіграють функціональну роль у вигляді ферментів. Кожен ферменту, що містить мідь білка має чітко фізіологічної і біохімічної ефект, багато кисню пов'язані електрон переказу та окислювально-відновних реакцій в біологічних системах каталізуються, що містять мідь ферменти, які є життєво важливим для процесу життя.

Відкриття міді 1928 року Харт повідомив, що щурів з анемією тільки бути виправлені, доповнюючи заліза в той же час, він вважає, що мідь-необхідна складова ссавців. Після виявлення захворювання Menke, в 1962 році він вважався з-за порушення мідні поглинання після 10 років. 18-го століття міді, було доведено, бути нормальною складовою крові, його токсичність був описаний в кінці 19-го століття.

Джерело живлення мідні широко знайдені в різних харчових продуктів, устриці, молюски морепродукти продукти харчування і горіхи є хорошим джерелом міді слідують тварин печінка, нирки, зернові зародок частин, бобові тощо.

Мідні поглинається в метаболічних поглинаючих дієти, кров транспортується до печінки через портальної вени, і мідні синій протеїн додають, крові потім виділяється в організм і більшість ендогенного міді виводиться в на шлунково-кишкового тракту з міді, які не засвоюються від їжі і невелика кількість міді виводиться по інших каналах. Мідь поглинається в основному в тонкій кишці, невеликих кількостях поглинені шлунка.