Стратегічне значення нового матеріалу
- Sep 28, 2017 -

Покоління нових матеріалів, покоління нового обладнання. Сьогодні виробництво нових матеріалів увійшло в новий період швидкого розвитку відповідно до потреб ринку, з метою прискорення розвитку промисловості нових матеріалів, підвищення конкурентоспроможності країни, щоб стати важливою частиною реалізації стратегії сталого розвитку , держава випустила "І рішення про розробку стратегічно розвиваються галузей" (Guo Fa [2010] 32) стане новим матеріалом як "другий п'ятий" період національного ключа для підтримки розвитку галузі. До 2015 року промисловість нових матеріалів Китаю складе 260 мільярдів виробничих систем з енергозбереженням та охороною навколишнього середовища, новою енергетичною галуззю, інформаційною індустрією, біоіндустрією, аерокосмічною, військовою, ядерною технологією та іншими розвиненими високотехнологічними галузями промисловості та традиційними промисловості Високі технології, застосування нових матеріалів все ширше поширюється, промисловість нових матеріалів буде процвітати. Згідно з консервативною оцінкою, на світовому ринку нових матеріалів, розмір кожного року становить понад 400 мільярдів доларів США, розвиток нових матеріалів промисловості та нових продуктів та нових технологій для залучення більшого ринку, нова матеріальна промисловість стала найшвидше зростаючий з 21-го століття Один з високотехнологічних галузей.


Нові матеріали є важливою складовою частиною високих технологій, але також є основою розвитку високих технологій та льотчиком, а також оновлення традиційних галузей промисловості з удосконаленням технологій, коригування ключових елементів промислової структури. Нові матеріали та інформаційні технології, біотехнології разом становлять три стовпи сучасного світового високотехнологічного, як промисловий прогрес, національний економічний розвиток та безпека, щоб забезпечити важливу рушійну силу для безпеки, нова матеріальна галузь визнана найважливішою та найважливішою у світі. найшвидше зростаючий. Одна з високотехнологічних галузей, рівень його досліджень та масштаб індустріалізації стала мірою розвитку економіки країни, регіонального та науково-технічного прогресу та національної оборонної спроможності важливого символу. Нові технології матеріалів відіграють ключову роль у керівництві, підтримці та взаємозалежному розвитку інших галузей. Це найбільш мотивувальна загальна основна технологія. Поява багатьох великих нових технологій залежить від прогресу технології матеріалів.


Нові матеріали можна класифікувати за структурою, функціями та полями додатків тощо. Нові матеріали класифікуються в електронних інформаційних матеріалах, нових енергетичних матеріалах, наноматеріалах, розширених композитних матеріалах, розширених керамічних матеріалах, надпровідних матеріалах, нових кольорових металів та інших основних категоріях. Серед них - нові матеріали кольорового металу, включаючи порошкові металургійні матеріали, матеріали алюмінію, магнію, титану та інших легких металів, високопродуктивні конструкційні матеріали, ультра чисті металеві матеріали. Ультрачисті металеві матеріали включають ультрачисті матеріали, такі як надлегка мідь, цинк, нікель, кобальт, вольфрам, молібден, марганець, сурфа, телур, кадмій, срібло, титан та свинець. Чистота ультра-чистого металевого матеріалу пов'язана з екстремальною розробкою очищення, вмістом домішок вище ppb, технічними характеристиками продукту в напрямку широкомасштабного розвитку.


В даний час глобальна матеріалознавство вступає в безпрецедентний період інновацій та розвитку, розробка нових матеріалів до складу, високоефективний, багатофункціональний, недорогий напрям, конструктивні матеріали рухаються у бік меншого розміру, більш потужним напрямком . З пристроєм мініатюризації, багатофункціональним, модульним напрямом інтеграції, функціональними матеріалами, багатофункціональною інтеграцією, інтеграцією матеріалів і пристроїв став важливий напрям, який може ефективно підвищити продуктивність роботи та зменшити витрати.


З огляду на матеріальну технологію національної економіки відіграла величезну роль у сприянні світовим країнам, приділяють велике значення розвитку та просування технологій матеріалів. Сполучені Штати Америки, Японія, Німеччина та інші розвинені країни підтримують своє економічне та технологічне лідерство, мають нові дослідження та розробки матеріалів як основну національну стратегію розвитку, розробили надійний план розвитку та зосереджують свою увагу на підтримці та розвитку. "Другий п'ятий" план Китаю - це нові матеріали, нові енергії, транспортні засоби для нових енергоносіїв, енергозбереження та захист навколишнього середовища, біотехнологія, нове покоління інформаційних технологій, високотехнологічне виробниче обладнання та інші сім галузей, як сім стратегічно розвиваються галузей, від Сім основних галузевих стосунків можна побачити, що новий матеріал є основою інших шести галузей, а наріжний камінь розвитку шести інших галузей невіддільний від розробки нових матеріалів.


Індустрія нових матеріалів Китаю перебуває на потужному етапі розвитку, промислова ланцюжок продовжує розширюватися, продовжують виникати ділянки підрозділу, подальша інтеграція галузей промисловості вгору і вниз, розвиток величезного простору, багато високотехнологічних галузей та основних інфраструктурних споруд потребує нових матеріальна підтримка, така як напівпровідник Спеціальні нові матеріали, магнітні матеріали і тому не можуть бути відокремлені від ядра нових технологій прориву технології. Тим не менш, дослідження та розробка технологічних матеріалів в Китаї почалися пізно, погано закладені, відсутні інвестиції, хоча останнім часом бурхливий розвиток, але в порівнянні з західно розвиненими країнами, все ще існує великий розрив.


У грудні 2012 року Національне бюро статистики випустило "Стратегічну класифікацію нової промисловості" (2012 р.), Щоб включити метали високої чистоти до найсучаснішої промисловості будівельних матеріалів у новій категорії матеріалів.


Метал високої чистоти є одним з найважливіших напрямків у розробці металевих матеріалів, а технологія її очищення є точкою доступу в області нових матеріалів. В даний час немає вітчизняних підприємств для виробництва великомасштабного виробництва більш ніж 6 Н високоякісних металевих матеріалів. Доктор Чень Донгшен, що очолював науково-дослідницьку групу, незалежно розробив технологію ультраочищення аміаку четвертого покоління, успішно добився виробництва ультра-чистого металевого шару марки «6Н», щоб заповнити домашню порожню, як очікується, буде порушена внутрішня висока чистота металеві матеріали довгострокова залежність від імпорту Несприятлива ситуація.


"Китай - це матеріальна сила, але це не матеріальна сила, нова матеріальна промисловість принципово не реалізується від ресурсомістких до технологічно інтенсивних, від трудомістких до ефективних економічних змін".


Хенань національного Xi повинна бути новою еру потреб промислової стратегії розвитку, терміновий стан країни, заснований на науково-технічних новинках, ультра-чистих металевих матеріалів у великомасштабних технологіях виробництва зробив прорив прогрес, наша компанія має перший вітчизняний , провідна міжнародна металургійна промисловість. Ультра-очищаюча технологія, що володіє незалежними правами інтелектуальної власності, перша в країні здійснює на цинк, мідь, нікель, кобальт, молібден, вольфрам, марганець та інші металеві елементи індустріалізації та масштаб очищення та розвиток, щоб заповнити прогалини, вміст науки та технології провідних вітчизняних, розірвавши західнорозвинені країни на монополію технологій Китаю, створюючи вітчизняні ультра чисті металеві матеріали, нову еру виробництва.


Мета стратегічного розвитку компанії полягає в тому, щоб боротися через п'ять років, компанія буде боротися з найбільшими вітчизняними, найбільш повними різновидами виробництва надто чистих металевих матеріалів, відомими у світі постачальниками надтонких металевих матеріалів. Скоротити розрив між технологіями нових матеріальних матеріалів Китаю та розвиненими країнами та прагнути сприяти "матеріальній силі Китаю" до змін "матеріальної сили", сприяти покращенню суміжних галузей промисловості, виробництву високоякісних матеріалів, щоб допомогти сон багатючої країни.