Які фактори зачіпають мідні ф'ючерси
- Sep 05, 2017 -

1. Макроекономічна ситуація

Мідь-це важливий промислових сировини, а її попит тісно пов'язані з економічної ситуації. Як економіка виросла, мідні ціни зросли попит збільшився, а мідну ціни впали в рецесії. В аналізі макроекономіки є два індикатори є дуже важливим, один темпів економічного зростання, або темпів зростання ВВП, інші є темпи зростання промислового виробництва.

2. імпортування та експортування політики

Імпорт і експорт політики, особливо тарифної політики, є важливим засобом збалансувати внутрішнього попиту та пропозиції, регулюючи імпорт та експорт вартість товару контролювати імпорт і експорт даного товару. З 1 січня 2008 р. Китай здійснив нульові тарифи від вишуканим мідні імпорту та експорту ставка податку для високої чистоти вишуканий міді становить 5%. 10% експортного податкової ставки для мідних маткової (№ 79 2007 року Генеральна дирекція митниці) був знижений.

3. розширення та заміни мідні споживання

Споживання є прямий фактором, що впливає на мідь Ціна, і розвиток мідна промисловість є важливим чинником впливати на споживання. З швидким розвитком науки і техніки розширюється застосування міді і мідь почав відігравати певну роль у галузі медицини, біології, надпровідність та захисту навколишнього середовища. IBM прийняла міді, а з алюмінію в кремнієвих чипів, маркування останній прориви в застосування міді в технологічний процес. Ці зміни вплинуть на споживання міді в різному ступені.